Ďalšie pokyny k školskému roku 2020/2021

ZOZNAM VECÍ POTREBNÝCH DO MŠ

Do MŠ prosíme deťom priniesť nasledovné :

• prezuvky s pevnou podrážkou , nie našuchovacie prezuvky- (šľapky)
  • pyžama – ( kabátik s našitým uškom na zavesenie )
  • oblečenie vhodné na denné pohybové aktivity a hry detí
  • náhradné spodné prádlo , pančušky , ponožky,
  • hrebeň so šnúrkou na zavesenie – dievčatá
  • veľkú tašku na osobné veci dieťaťa
  • Pri hygiene rúk budú deti používať hygienické papierové utierky, rodičia nemusia deťom nosiť textilné uteráky
  • stomatologické potreby priniesť až po dohodnutom termíne (deti 3.a 4. triedy )

VŠETKY VECI DETÍ ŽIADAME OZNAČIŤ MENOM, res. MONOGRAMOM DIEŤAŤA !!!!!!

POKYNY K PLATBÁM nájdete na web stránke v časti – O nás , Upozorňujeme na povinnosť platiť mesačné platby za MŠ a stravu načas – v termíne do 15. dňa v danom mesiaci, na stanovené čísla účtov MŠ a ŠJ. Pri platbách prosíme uvádzať do popisu meno dieťaťa a navštevovanú triedu.

UPOZORNENIE !

Upozorňujeme rodičov , že vzhľadom na aktuálnu situáciu šírenia ochorenia COVID 19 a jeho zamedzeniu sa Plenárne rodičovské združenie nekoná ( stav predbežne do 20.09. 2020 ) O inej forme stretnutia s rodičmi ( (Triednom rodičovskom združení ) Vás budeme priebežne informovať.

RODIČOV nových detí žiadame o individuálne preštudovanie si Školského poriadku MŠ Gemerská , zverejneného na našej web. stránke časť – Zverejňovanie

Ďalšie, písomné informácie budete mať prístupné v šatniach tried , na nástenkách . Noví rodičia dostanú informačné letáčiky v prvý deň pri nástupe .

Nové deti ( troj- ročné ) budú v rámci úspešného adaptačného procesu v prvý deň – 2.09. 2020 , prítomné na MŠ len do 10.00 hod. – deti z triedy Hravé Lienočky .