Obnovená prevádzka MŠ !

Na základe odporúčania MŠ SR a rozhodnutia Zriaďovateľa mesta Žilina o otvorení materskej školy bude v čase od 15.06. 2020 obnovená prevádzka materských škôl .

1/ Materská škola bude v prevádzke od 6.30 hod . do 16.30 hod .( t.j. 10 hodín )

2/ Ruší sa mimoriadne obmedzenie na maximálny počet detí v triede ( 15 detí )

ĎALŠIE PREVÁDZKOVÉ POKYNY :

• Naďalej ostávajú v platnosti hygienicko-epidemiologické opatrenia , ruší sa povinné meranie teploty pri vstupe do budovy , meranie teploty detí bude monitorované na triede a uskutočňované v rámci ranného filtra pani učiteľkami
  • Naďalej ostáva v platnosti – Vstup do budovy s ochranným rúškom , použitie dezinfekcie rúk pri vstupe do budovy, deťom je potrebné priniesť náhradné rúško v obale do skrinky v šatni. Pri pohybe a aktivitách detí v interiéri a exteriéri budovy MŠ deti rúško nenosia !
  • Rušia sa denné písomné prehlásenia rodičov o zdravotnom stave dieťaťa , zostáva v platnosti písomné prehlásenie rodičov pri nástupe detí do MŠ o bezinfekčnosti !!! ( Opätovne podané taktiež po akomkoľvek prerušení dochádzky dieťaťa do MŠ na 3 a viac dní !!! )
  • Odporúčame minimalizovať čas zotrvávania v priestoroch školy , (čas nutný len na pomoc deťom v šatni, respektíve- nevyhnutná komunikácia s pani učiteľkou )
  • Nástup detí je dobrovoľný ! Rodičia , ktorí sa rozhodnú nenahlásiť deti do MŠ od 15.06.2020 , majú naďalej právo poberať OČR dávku !!!

UPOZORŇUJEME RODIČOV

na povinnosť nahlásiť nástup detí do MŠ od 15. 06. 2020 a zároveň záväzne prihlásiť deti na stravu –

telefonicky , SMS správou , ( na č. tel. MŠ –0903 525 205 prípadne e-mailom . )

Najneskôr do piatku 12.06. 2020 DO 13.00 HODINY !!!!

Prajeme Vám aj deťom pokojný nástup do MŠ.