Pokyny vedúcej školskej jedálne!

Prihlasovanie a odhlasovanie stravy:

Prihlásiť a odhlásiť dieťa na stravu je možné deň vopred do 13,00 hod. Na pondelok – v piatok do 13,00 hod.

V prípade náhleho ochorenia dieťaťa si v prvý deň ochorenia, keď zákonný zástupca nestihol dieťa odhlásiť, môže obed odobrať v čase od 10,45 – do 11,15 hod. Prosíme zákonných zástupcov detí, aby dodržiavali tento čas výdaja obedov, vzhľadom k tomu, že pracovníčky kuchyne už po tomto čase odchádzajú vydávať obedy na triedy. Obedy sa budú vydávať cez označené výdajné okno na kuchyni v hospodárskom pavilóne za sprísnených hygienických podmienok, nakoľko je obmedzený prístup osôb do budovy MŠ. Prosíme zvoniť pri vstupných dverách do hospodárskeho pavilónu a prejsť k označenému výdajnému oknu. Obed bude vydaný v jednorázových obaloch.

Po prevzatí pokrmu v prepravnej nádobe, zákonný zástupca preberá plnú zodpovednosť za ďalšiu manipuláciu s odobratým pokrmom /prenos, skladovanie a ohrev/. Zákonný zástupca je povinný dodržiavať zákaz vstupu nepovolaným osobám do výrobných priestorov, používa prekrytie horných dýchacích ciest, dodržiava 2m odstupy, rešpektuje minimálny kontakt, vrátane zákazu podávania rúk.

Na ďalšie dni je nutné si dieťa zo stravy odhlásiť.

Ďakujeme za pochopenie.