Prevádzka MŠ od 18.1.2021-ďalšie pokyny

Milí rodičia ,

na základe rozhodnutia Ministerstva školstva SR Vám oznamujeme ,že prevádzka MŠ bude vzhľadom na veľmi nepriaznivú epidemiologickú situáciu v týždni od 18.1.2021 – do 22.01.2021 naďalej v obmedzenom režime len :

pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre ( zdravotníci , polícia, hasiči, a ďalší ….. podľa zákona č.45/2011 Z. z. o kritickej infraštruktúre )

a pre deti zákonných zástupcov oboch rodičov , ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti ( home office ) t.z. obaja rodičia pracujú a dochádzajú za prácou mimo domu.

Deti , ktoré už od 11.1. 2021 nastúpili , pokračujú v dochádzke a sú prihlásené na stravovanie . Ak by niekto z rodičov týchto detí potreboval odhlásiť , prosíme nahlásiť tento stav deň vopred SMS správou na mobilné číslo školy.

Ak by sa vám v prípade ďalších rodičov vaša domáca situácia zmenila, ( napr. zamestnávateľ Vám už v ďalšom týždni neumožní pracovať z domu a budete musieť nastúpiť a dochádzať do zamestnania ) a potrebujete nutne prihlásiť dieťa , prosíme , aby ste tak urobili formou : sms správy vo forme : meno dieťaťa , trieda, prihlasujem od ………. , patrím do vymedzenej skupiny ) na mob. číslo školy : 0903 525 205 , respektíve môžete zavolať na toto tel. číslo MŠ pani riaditeľke školy a riešiť vzniknutú situáciu .

ĎALŠIE POKYNY :

1. Na základe Vašich dotazov k platbám poplatku za MŠ za mesiac Január 2021 vám oznamujeme , že platby , ktoré Vám už prešli na účet školy trvalým príkazom ,Vám budú zohľadnené v mesiaci február 2021 a riešené individuálne , podľa vašej situácie ( či dieťa navštevovalo MŠ , nenavštevovalo MŠ počas doby trvania mimoriadnej situácie ……… )
  2. V prevádzke ostáva 2. trieda na prízemí 2. pavilónu ,
  3. Prevádzka školy je v čase od 6.30 hod. do 16.30 hod
  4. Platí stav prísneho dodržiavania protiepidemiologických opatrení ,
  5. Deti budú mať v skrinkách 2 náhradné rúška v hygienicky uzavretom obale.
  6. Ďalšie pokyny na týždeň od 25.01.2021 budú zverejnené koncom týždňa

Prajeme Vám veľa zdravia, síl a trpezlivosti pri zvládaní tejto pre nás všetkých náročnej situácie .