Triedne aktívy

Milí rodičia,

oznamujeme Vám avizované termíny triednych rodičovských združení, kde Vám budú poskytnuté všetky organizačné, prevádzkové informácie a pokyny k novému školskému roku 2021/2022, spolu s ostatnými informáciami týkajúcich sa jednotlivých tried.

Rodičia detí 1.triedy – ,,HRAVÉ LIENOČKY“ – triedny aktív sa uskutoční v utorok dňa 07.09.2021 o 15,30 hod,

Rodičia detí 2.triedy – ,,ŠANTIVÉ MOTÝLIKY“ – triedny aktív sa uskutoční v stredu dňa 08.09.2021 o 15,30 hod,

Rodičia detí 3.triedy – ,,USILOVNÉ VČELIČKY“ – triedny aktív sa uskutoční v pondelok dňa 06.09.2021 o 15,30 hod,

Rodičia detí 4.triedy – ,,MÚDRE SOVIČKY“ – triedny aktív sa uskutoční vo štvrtok dňa 09.09.2021 o 15,30 hod.

Triedne aktívy budú organizované za dodržiavania protiepidemiologických opatrení. Prosíme pri vstupe do triedy použiť dezinfekciu rúk, dodržiavať rozostupy v triede, sadať si na pripravené miesta, do tried vstupovať v rúšku, keďže v triedach sú koberce prosíme použiť návleky, prípadne vyzuť si obuv.

Poznámka:

Na základe Vašich dotazov prosíme deťom do MŠ priniesť zatiaľ len – prezúvky, pyžamo, náhradné veci na prezlečenie /tielko, pančušky, nohavičky, slipky…/ vložené do skriniek vo vrecúšku, prípadne v malej taške + dve detské rúška uložené v hygienicky uzatvárateľnom obale v prípade nutnej potreby. O ostatných potrebách na jednotlivých triedach Vás budeme informovať priamo na triednych rodičovských združeniach.