Pokyny k novému školskému roku 2024/2025

začína nový školský rok , dovoľte nám popriať vám aj vašim deťom úspešný začiatok

školského roka , veľa úspechov a pekných zážitkov , veľa trpezlivosti a času na to ,čo život v materskej škole prináša.

Pár pokynov na začiatok : Prevádza celej MŠ je v čase od 6.30 hod do 16.30 hod.

od 6.30 začína prevádzku zberná a rozchodná 2. trieda – Šantivé Motýliky, na prízemí.

Pri nástupe si nájdete na dverách v chodbe zoznamy detí a ich zaradenie na jednotlivé triedy.

Začiatok a koniec prevádzky ďalších tried máte zverejnené na jednotlivých šatniach.

Deti sú na triedach zaradené nasledovne : 1. trieda – HRAVÉ LIENOČKY – deti 3 ročné ,prízemie

2.trieda -ŠANTIVÉ MOTÝLIKY- deti 4 ročné, prízemie

3.trieda -USILOVNÉ VČELIČKY – deti 4-5 ročné, posch.

4.trieda – MÚDRE SOVIČKY – deti 5-6-7 ročné . posch.

• Nájdete si triedu a v šatniach skrinku , do ktorej vložíte deťom základné potreby. Na prvé dni stačí deťom priniesť prezuvky s pevnou svetlou podrážkou, pyžamko, balíček náhradného oblečenia, malý detský uteráčik s uškom na zavesenie. ( zoznam ďalších vecí budete mať prístupný na šatniach tried )
  • Nové 3- ročné deti budú v prvý deň 2.09. 2024 v MŠ v rámci postupnej adaptácie do 10.00 hod. Po 10.00 hod. si rodičia deti prevezmú od pani učiteliek. Ostatné deti môžu byť v MŠ prvý deň podľa ranného dohovoru s pani učiteľkami do 12.00 hod., alebo už aj na celý deň podľa potreby.
  • Ďalšie úvodné informácie a oznamy budete mať k dispozícii na šatniach tried .
  • Dňa 5.09.2024 ( t.j. štvrtok ) o 16.00 hod. budeme mať plenárne aj triedne rodičovské združenia, kde sa dozviete úvodné informácie o chode školy, organizačné pokyny , akciách školy, spôsobe financovania školských poplatkov, ……. a mnohé ďalšie. Účasť na stretnutí rodičov je potrebná !
  • Prosíme o rannú dochvíľnosť . Deti do 8.00 hod. už musia byť pripravené a prezlečené na triedach pripravené k rannej prezentácii dochádzky.

V prípade ďalších nutných dotazov sme prístupní na mob. čísle školy : 0903 525 205, prípadne

pevnej linky 041/ 5252044

Ďakujeme za vašu ústretovosť a tešíme sa na našu ďalšiu celoročnú spoluprácu.