Platby , krúžková činnosť -informácie a usmernenia

vzhľadom k nástupu nových rodičov a obmedzeniam v uskutočnení Plenárneho rodičovského združenia na začiatku školského roka , Vám zasielame niekoľko informácií a usmernení na našej web.stránke.

• PLATBY : Mesačný poplatok na čiastočnú úhradu prevádzkových nákladov je 20,00 € . Je potrebné ho uhradiť do 15 dňa v danom mesiaci na č.účtu MŠ : SK98 5600 0000 0003 5532 3001 ( do popisu prosíme uvádzať : meno dieťaťa a triedu, ktorú navštevuje .)
  • Upozorňujeme rodičov PREDŠKOLÁKOV na 3. a 4. triede , aby si pozastavili trvalé príkazy v bankách , tento poplatok v tomto školskom roku už hradiť nebudú (- štátna dotácia ).
  • Upozorňujeme rodičov detí , ktorí v mesiaci marec 2020 zaplatili poplatok vo výške 20,00 € a počas mesiacov jún, júl, august 2020 vôbec nenavštevovali MŠ , že budú v mesiaci september hradiť len sumu 10,00 € (zohľadnenie 1/2 marcovej platby ! )

• Platby – STRAVNÉ : podľa pokynov a informačného listu pani vedúcej školskej jedálne hradíte platby preddavkovo mesiac vopred , najneskôr do 30 dňa v mesiaci na č. ú.- ŠJ : SK90 5600 0000 0003 3038 9004. Informáciu o výške platby podľa počtu odstravovaných dní , máte na šeku , ktorý dostávate každý mesiac od pani vedúcej ŠJ. Za neodstravované a odhlásené dni v danom mesiaci , Vám bude platba v nasledujúcom mesiaci odpočítaná.

UPOZORŇUJEME NA POVINNOSŤ ODHLÁSENIA DIEŤAŤA ZO STRAVY VŽDY DEŇ VOPRED do 13.00 hod. ! ( Telefonicky , alebo písomne do záznamníka, v šatni triedy. ) To isté platí aj na prihlásenie dieťaťa na stravu po chorobe a inej neprítomnosti v MŠ – vždy deň vopred do 13.00 hod.

• Predškoláci platia v mesiaci september 2020 preddavkovú platbu 25,00 €, z ktorej im bude denne odpočítavaný rozdiel -0,35 € medzi štátnou dotáciou a výškou dennej stravnej jednotky. Celková výška dennej stravnej jednotky je 1,55 €.

• KRÚŽKOVÁ ČINNOSŤ :

Na MŠ budú v školskom roku 2020 /2021 pracovať krúžky , na ktoré si môžete deti na základe písomnej prihlášky individuálne prihlásiť Prihlášky nájdete v šatniach 3.a 4. triedy . Prosíme o dodržanie uvedených termínov odovzdania vyplnených prihlášok . Po týchto termínoch a naplnení stavov krúžkov , už nebude možné deti dohlasovať !

• Krúžok ANGLIČTINY ( Angličtina- hravo , 1x v týždni – v utorky)
  • Krúžok “ ŠIKOVNÉ RUČIČKY „ ( výtvarné tvorivé aktivity – 1x v týždni – v stredy )

Krúžky sa budú uskutočňovať v našej MŠ, popoludní , v krúžkovom centre “ SLNIEČKO „na prízemí hospodárskeho pavilónu .

KRÚŽKOV SA BUDÚ ZÚČASTŇOVAŤ DETI 5-6 ročné – PREDŠKOLÁCI !

• TANEČNÉ DOMČEKY“ v spolupráci s CVČ sa budú konať 4 x v roku – Jesenné ,Zimné , Jarné a Letné . Zúčastnia sa ich deti zo všetkých tried.

PROSÍME RODIČOV, ABY SI PRAVIDELNE SLEDOVALI WEB. STRÁNKU ŠKOLY A AKTUÁLNE INFORMÁCIE V PRÍPADE ORGANIZAČNÝCH A INÝCH ZMIEN NA MŠ !!!

Prajeme Vám aj Vašim deťom úspešný začiatok nového školského roka.